Szkolenia wizerunkowe


Dzięki szerokiej wiedzy naszego eksperta, popartej zarówno kierunkowym wykształceniem, jak i doświadczeniem zdobywanym latami, jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych Państwa, którzy chcieliby zgłębić tajniki takich dziedzin, jak:

  • kreowanie wizerunku w biznesie,
  • dress code,
  • psychologia ubioru,
  • psychologia kolorów,

Zależy nam, aby szkolenia z wizerunku biznesowego były zawsze dopasowane do odbiorców - dlatego wiedzę przekazujemy w przystępny, łatwy do zrozumienia i zapamiętania sposób. Forma szkoleń jest uzależniona od preferencji naszego Klienta oraz liczby uczestników. Dostępny jest szeroki zakres możliwości, od osobistych konsultacji w postaci doradztwa, po prelekcje na zorganizowanych eventach - metody i techniki przekazywania wiedzy zostaną odpowiednio dopasowane do miejsca i formy przeprowadzania kursów.

Warsztaty wizerunkowe oraz indywidualne doradztwo mogą obejmować wykorzystanie materiałów audiowizualnych bądź innych pomocnych rozwiązań.

Dbamy, aby po rozmowie z nami każdy Klient nie tylko otrzymał informacje, które pomogą mu lepiej zaprezentować się w środowisku biznesowym, ale również zyskał na pewności siebie - a ta przyda się również w kontaktach z innymi na co dzień. Czyli przygotujemy nieocenione wskazówki dotyczące ubioru, które sprawią, że inni będą postrzegać Was w nowym, lepszym świetle. A także spoglądając w lustro, będziecie czuć się pewniej.

Zarówno szkolenia, jak i doradztwo wizerunkowe realizujemy na terenie Krakowa, jednak jesteśmy otwarci na dojazd do innych miast, po wcześniejszej konsultacji.


Profesjonalne doradztwo wizerunkowe pozwala odkryć nowe podejście do kwestii ubioru w biznesie i na codzień.