Studio


Nasze studio mieści się w samym centrum pięknego i artystycznego Krakowa. To miejsce dla wymagających i wyjątkowych klientów, ponieważ jest dostępne tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty. Daje to kameralną atmosferę i pewność, że nasi pracownicy czekają właśnie na Was i mogą poświęcić Wam swoją uwagę w 100%.

Pierwsze spotkanie trwa zazwyczaj minimum 90 minut, co pozwala na precyzyjne dokonanie pomiarów oraz omówienie szczegółów realizacji zamówienia. Razem wybierzemy nie tylko fason, ale także kolor, rodzaj materiału, a także elementy ozdobne, itp. Dołożymy wszelkich starań, by dopasować ubrania zarówno do sylwetki, jak i gustu i upodobań klienta. Gdy poznamy już Wasze indywidualne preferencje, kolejne spotkania będą trwać 45-60 minut.U nas oddasz się nie tylko w ręce profesjonalnych kreatorów mody, ale także odpoczniesz. Dbamy o to, by goście naszego studia czuli się u nas jak w domu, a nie jak w sklepie czy galerii handlowej.

Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prywatne spotkanie w naszym studiu. Nasi eksperci wprowadzą Cię w świat mody męskiej!