Pracownia krawiecka

Miejsce gdzie sztuka spotyka się z rzemiosłem


Według nas prawdziwą sztuką jest każdy element męskiego ubioru, który tworzymy. Każdy kawałek biznesowego, wizytowego lub ślubnego garnituru na zamówienie jest w pełni zrealizowany w naszej pracowni krawieckiej przez krawców z 30- i 40-letnim doświadczeniem. To zobowiązanie do rzemiosła i nowoczesne podejście jest praktycznie niespotykane w dzisiejszym świecie masowej produkcji, ale różnica jest niezaprzeczalna. Nasza pracownia krawiecka zobowiązuje się do dziedzictwa. Stawia nas to w lidze wśród niestandardowych twórców.

Każdy biznesowy, czy weselny garnitur na zamówienie jest rysowany na materiale i wycinany ręcznie. Klapy są ręcznie podszywane włosianką i płótnem w zależności od potrzeby. Obłożenia i rękawy są szyte ręcznie. Dziurki wykonywane są ręcznie, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych wymagań Klienta. Konsultujemy się nawet w sprawie rodzaju, czy koloru użytych nici. Można by tak wymieniać bez końca...

Rodzaj poduszek dostosowany jest do sylwetki. Pacha w marynarce jest „płytka” i dostosowywana do proporcji i sylwetki.

Wystarczy rozpocząć z nami tę wyjątkową przygodę i przekonać się samemu jak wiele pracy, przymiarek, pomiarów i szycia zajmuje stworzenie pojedynczego egzemplarza męskiego garnituru do ślubu lub na inna okazję.



Każdy ubiór jest rysowany na materiale i wycinany ręcznie. Klapy są ręcznie podszywane włosianką i płótnem w zależności od potrzeby. Obłożenia i rękawy są szyte ręcznie. Dziurki wykonywane są ręcznie, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych wymagań klienta nawet do rodzaju czy koloru użytych nici. Można by tak wymieniać bez końca...


Rodzaj poduszek dostosowany jest do sylwetki. Pacha w marynarce jest „płytka” i dostosowywana do proporcji i sylwetki.


Wystarczy rozpocząć z nami to wyjątkową przygodę i przekonać się samemu jak wiele pracy, przymiarek, pomiarów i szycia zajmuje stworzenie pojedynczego egzemplarza stroju męskiego.