O nas

Poznaj co wyróżnia nas spośród innych

VRATELLI to połączenie tradycyjnego krawiectwa najwyższej klasy bespoke, przedwojennych metod krawiectwa męskiego z nowoczesnym podejściem do kwestii mody. Jesteśmy jedna z niewielu firm w Polsce, proponującą tego typu usługi, na tak wysokim poziomie, ponieważ poza tradycyjnym rzemiosłem i tajnym krawiectwem co raz rzadziej oferowanym, otrzymają Państwo profesjonalną wiedzę na temat odpowiedniego wizerunku biznesowego oraz ślubnego, od dress code’u poprzez psychologię ubioru i kolorów.


Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku możemy z dumą pochwalić się wieloma realizacjami nie tylko dla klientów z Polski, ale i z całego świata.


Przez cztery dekady nasi pracownicy dochodzili do perfekcji w krawiectwie na miarę, dzięki czemu nasze koszule, garnitury i płaszcze szyte na miarę wyróżniają się na rynku. Prawie dekadę nasz zespół przygotowuje i opracowuje autorskie formy, które z roku na rok stale udoskonala, aby nasi klienci mieli pewność, ze otrzymali, to co najlepsze. Konstruujemy każde ubranie ręcznie według dokładnej specyfikacji klienta, dostarczając garnitury o niezwykłym charakterze i niezrównanej jakości. To dążenie do doskonałości zainspirowało zróżnicowaną klientelę firmy do lojalności.